0 NETLOAD DENİZCİLİK || LOJİSTİK NAKLİYAT
netload logo

BİZİ TANIYIN

ANASAYFA / KURUMSAL / HAKKIMIZDA


BİZİ TANIYIN

Uluslararası Deniz, Kara, Hava ve Tren taşımalarında hizmet vermek üzere, 2016 yılında İstanbul’ da kurulmuştur. Kurulduğu günden bu güne, işinin gereği en son teknolojilerle ve profesyonel çalışanlara yatırım yaparak en hızlı ve doğru hizmeti ilke edinmiştir. Avrupa’da bulunan diğer firmamız Eurasia Shipping ile eş zamanlı ve aynı ortamda çalıştığımız için veri akışında herhangi bir gecikme oluşumunu önlemiş olup daha hızlı hizmet sunan bir firma stratejisi kullanmaktayız.

NETLOAD DENİZCİLİK

DÜNYAYI TAŞIYORUZ!

NETLOAD Uluslararası lojistik alanında kazandığı deneyimi; profesyonel kadrosu ile ulusal ve uluslararası firmalara lojistik çözümler sunmaktadır. Operatör firmalar ile girdiği işbirliği ve uluslararası çözüm ortakları ile birçok destinasyona sunduğu deniz ve hava taşımacılığı hizmetlerini bünyesinde bulundurmaktadır
Müşterileri ve uluslararası partnerleri arasında çok uluslu şirketlerden, ulusal orta ölçekli şirketlere kadar değişik profilde firmalara servis veren NETLOAD LOJİSTİK, misyonunu; kalite, güven ve koşulsuz müşteri memnuniyeti olarak benimsemiş ve bu çerçevede müşterilerine sunduğu servis ile sektördeki yerini almış ve Operatör firmalar ile girdiği işbirliği ve uluslararası çözüm ortakları ile birçok destinasyona sunduğu deniz ve hava taşımacılığı hizmetlerini bünyesinde toplamıştır.

HİZMETLERİMİZ

Tüm ithalat yükleriniz en son varış limanına kadar profesyonel ekibimiz tarafından adım adım izlenir. Yoğun yüklemelerin olduğu yüksek sezonlar dahil tüm dönemlerde yükleriniz yer sorunu olmaksızın taşınır.

DENİZYOLU TAŞIMACILIĞI

Netload kıtalar arası ve akılcı bir lojistik hizmeti...

DEVAMI

KARAYOLU TAŞIMACILIĞI

Netload kara taşımacılığı konusunda sahip olduğu...

DEVAMI

HAVAYOLU TAŞIMACILIĞI

En hızlı Taşıma şekli olan havayolu ile dünya çap...

DEVAMI

DİĞER HİZMETLER

Fabrika taşımaları gibi özel tip konteynerler, özel tip...

DEVAMI